Speakers

Petr Ferschmann

ABRA FlexiBee

Petr Ferschmann spoluzaložil a vedl cloudový ekonomický systém FlexiBee, který v roce 2014 prodal skupině ABRA. Natáčí videopodcast pro vývojáře Kafemlejnek.TV a spoluorganizuje Vývojářskou Plzeň. Nyní se věnuje firmě fnx.io - backendovému a cloudovému specialistovi a připravuje nový projekt.

  • GDE

    Google Developer Expert

Tomáš Zvěřina

GDE

Tomáš Zvěřina je mobilní a webový vývojář, spolumajitel digitální agentury Multimedia atelier a zakladatel backendového vývojářského studia fnx.io. Je Google Developer Expert za Google Cloud Platform a dlouholetý fanoušek platformy App Engine. Google IO se dvakrát účastnil osobně, ale letos se rozhodl, že v Plzni to bude lepší!

Vojta Roček

DataFoundry

Vojta Roček se pohybuje v Business Intelligence nepřetržitě již od roku 2007, s výjimkou doby, kdy v Praze provozoval soukromý rumový klub. Byl prvním analytikem v Keboole, Big Data firmou s celosvětovou působností. Po odchodu z Kebooly nastoupil do nově vytvořeného venture fondu Rockaway Capital Jakuba Havrlanta, kde pracoval na pozici Business Intelligence Directora a staral se o data v více než 50ti e-commerce projektů a startupů. Business Intelligence je podle Vojty pouze branou k pochopení složitějších otázek produktů každé firmy, jako je například uživatelský engagement nebo osobní rozvoj zaměstnanců. V roce 2015 založil poradenskou firmu Trologic řešící Data Management hlavně v rychle rostoucích startupech a výkonostních agenturách. Ve Velké Británii se stal spoluzakladatelem neziskové organizace DataFoundry a je mentorem v několika Londýnských inkubátorech.